RC modely lodí
Na trhu se vyskytuje mnoho druhů RC lodí, jen namátkou: závodní lodě Impulse 26 Deep-V 2,4GHz, Blackjack 26 EP či WidowMaker 22 Deep - V, plachetnice Endeavor Sailboat EP, Discovery nebo Caribbean, modely známých ponorek USS Bluefish či U-16 nebo různé makety reálných lodí.
Typy RC lodí RC lodě obecně RTR, ARTR, BIY Příklady RC lodí Kontakt

Příklady RC lodí

Na trhu se vyskytuje mnoho druhů modelů RC lodí, jen namátkou: závodní lodě Impulse 26 Deep-V 2,4GHz, Blackjack 26 EP či WidowMaker 22 Deep - V, plachetnice Endeavor Sailboat EP, Discovery nebo Caribbean, modely známých ponorek USS Bluefish či U-16 nebo různé makety reálných lodí např.:
rybářský člun T78 Catherine, remorkér Southampton, torpédoborec MTB 67 a mnoho dalších RC lodí. Vybere si opravdu každý.

RC loď Blackjack 26 EP

Tato loď je klasickým zástupcem závodních RC lodí. Zakoupit jí lze v provedení RTR, je s ní tedy možné ihned vyrazit k vodě a zajezdit si. Loď je v základu vybavena střídavým elektromotorem s vodním chlazením a programovatelným střídavým regulátorem. Tento motor má frekvenci otáček 1700 za vteřinu, takže poskytuje opravdu velký výkon, se kterým se mezi ostatními závodními RC loděmi neztratíte. Loď má také vysoce kvalitní trup z laminátu, který je pokryt barvami ve stylu skutečných závodních lodí. Pokud jste závodník tělem i duší, je tato loď přesně pro vás.

RC jachta 1954 Chris-Craft Cruiser

Tento druh RC lodi je určen především pro zkušené modeláře nebo pro ty z vás, kteří jsou obrněni velkou trpělivostí, jedná se totiž o sadu BIY. Povrch lodi je tvořen mahagonovými či balsovými plaňkami, takže poskytuje ten nejvyšší komfort. Doporučením je osadit tuto jachtu elektromotorem.
RC loď je inspirována skutečnou lodí od společnosti Christ-Craft, jejíž historie sahá až do devatenáctého století. Skutečná loď byla představena roku 1954 a byla synonymem luxusu, který si pořizovali ty největší osobnosti dané doby.